ul. Piastowska 4,
05-074 Wielgolas Brzeziński
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00-13:00

O nas

Nasza firma AS-DACH powstała w 1989 jako rodzinny, lokalny biznes i przez wiele lat rozwijała się zdobywając doświadczenie i zaufanie klientów na rynku budowlanym. Szybki rozwój umożliwił nam nawiązanie współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami i zrzeszenie pod wspólnym logiem Grupy Dekarskiej. Od 2007 roku działamy pod nazwą GRUPA DEKARSKA AS-DACH. Dzięki temu mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzając listę oferowanych produktów jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny. Jesteśmy przedstawicielem i bezpośrednim importerem materiałów posiadanych w naszej ofercie. Sprzedawane przez nas towary objęte są gwarancją producentów.

Sztab wyszkolonych ludzi współpracujących z nami od wielu lat tworzy zgrany zespół znający się na zagadnieniach z zakresu pokryć dachowych, materiałów i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Kadra znakomitych doradców handlowych pomoże w wyborze materiałów spełniających indywidualne wymagania klienta, za równo w kwestii finansowej, jak i jakości oferowanych produktów. Następnie wyszkoleni i zaufani dekarze zajmą się wszystkim – od robót ciesielskich, poprzez wykonanie pokrycia z największą starannością, aż po ocieplenie poddasza.
Jako firma GRUPA DEKARSKA AS-DACH udzielamy trzyletniej gwarancji na wykonane przez współpracujących z nami dekarzy, pokrycie dachu.

Zaufaj Profesjonalistom! 

Jesteśmy dumni z tego, że jakość świadczonych przez nas usług jest doceniana przez producentów pokryć dachowych oraz okien dachowych. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że korzystając z naszych usług, otrzymają  fachowe doradztwo a także profesjonalny montaż zakupionych materiałów.

AS-DACH

Rodzinna firma, oparta na tradycji i doświadczeniu. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku.

GRUPA DEKARSKA

Siła grupy, gwarantująca jakość i rzetelność firm członkowskich. Zrzesza małe i średnie firmy rodzinne od 2007 roku.

MISJA

Zajmujemy się doradztwem w zakresie pokryć dachowych, sprzedażą materiałów oraz wykonawstwem konstrukcji i pokrycia.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dbamy o Twoją prywatność i chcemy, abyś w czasie korzystania z naszych usług czuł się komfortowo. Dlatego też,  TUTAJ, możesz zapoznać się z najważniejszymi informacjami o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz plikach cookies, które są wykorzystywane przez naszą stronę. Informacje te zostały przygotowane z uwzględnieniem RODO, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

AS-DACH GRUPA DEKARSKA

Adres: ul. Piastowska 4
05-074 Wielgolas Brzeziński

Telefon: +48 (22) 783 03 03
+48 509 137 317

E-mail: biuro@asdach.pl
halinow@grupadekarska.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Kreator formularzy by JoomlaShine